Deju randiņi pāriem

Viens no brīnišķīgiem veidiem, kā pārim atslēgties no ikdienas rutīnas un satikties vienam ar otru, ir DEJA. Piedāvājam pāriem iespēju uzlabot savstarpējo komunikāciju dejā, kā arī pavadīt brīnišķīgu laiku kopā, uzdāvinot sev un viens otram īpašu piedzīvojumu – DEJU RANDIŅU.

Brīvā un romantiskā atmosfērā mācīsim Jums just vienam otru dejā, sazināties dejas valodā, kā arī dažas parocīgas kombinācijas nākamajam saviesīgajam pasākumam.  

Dejā mēs nerunājam ar vārdiem, bet citādāk. Sazināmies ar kustībām, pieskārieniem, acu skatienu. Pāru dejā vīrietim un sievietei ir vienādi svarīgas, bet ne vienādas lomas. Kā veikt katram savu uzdevumu un būt kopīgā harmoniskā un patīkamā dejā? Par to tad vairāk mūsu deju randiņos.

Randiņos pieskarsimies dažiem konkrētiem deju stiliem, fokusējoties uz dejas kontaktu un viegli izpildāmām kombinācijām. Būs arī daži randiņi svētku tematikā. 

Tiekamies reizi mēnesī piektdienās pl.19 – 20.15 Ģertrūdes ielā 8, pagrabzālē Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes luteriskajā baznīcā. Ieeja no baznīcas aizmugures. 

Dresscode: randiņš, ērti maiņas apavi

Dalības maksa: 25 eur no pāra. 

 

PIETEIKŠANĀS (komentārā lūgums ierakstīt randiņa datumu)

 

Randiņu datumi un dejas stils, 2022. gada pavasarī:

11. marts – valsis

8. aprīlis – čarlstons

6. maijs – rumba

3. jūnijs – “Iesildīšanās vasarai” randiņš

 

Ja vēlaties savu deju randiņu sevis izvēlētā laikā un deju stilā, tad droši varat rezervēt sev deju privātstundu. Privātstundas cena 30 eur no pāra stundā.  

Privātstundas rezervēšanas vai jautājumu gadījumā, droši sazinieties ar Līvu: tel. 29388148 vai epasts – liva@happydance.lv.

 

Vairāk par pāru pieredzi dejās vari lasīt skolotājas Līvas blogā: livaornicane.wordpress.com.