Kāzu deja

Kāzu deja ir īpaša deja pāra dzīvē. Bieži, pat ja pāris nekad nav dejojis, pirms kāzām tas tomēr sāk apmeklēt deju kursus un gatavoties īpašajam notikumam. Tas ir brīnišķīgs mirklis kāzu svinībās, kā arī personisks piedzīvojums pašam pārim. Jāteic, ka gan pati deja, gan gatavošanās tai. Lai viss izdotos, svarīgākais, ka deja ir piemērota Jums.

Happy Dance horeogrāfe Līva parūpēsies, lai Jūsu kāzu deja kļūst par brīnišķīgu, skaistu, aizkustinošu un pašiem baudāmu notikumu. Pieredzei nav nozīmes. Līva pieskaņos dejas stilu, horeogrāfiju un grūtības pakāpi atbilstoši katram pārim.

Dejas sagatavošana pie mums no A līdz Z:

– palīdzība mūzikas un dejas stila izvēlē
– horeogrāfijas veidošana
– dejas apmācība
– iekšējā dejotāja atrašana
– pāra deju kontakta stiprināšana
– praktiski dejas padomi

Nodarbības cena pārim 30 EUR/ stundā. Taču sākot ātrāk, ir iespēja maksāt mazāk – nodarbības līdz maija sākumam – 25 EUR/ stundā.

Gatavošanās laiks katram pārim ir atšķirīgs, atkarībā no tā deju pieredzes, iespējas patrennēties atsevišķi, kā arī pašu vēlmēm. Būtu jārēķinās ar 4 – 10 nodarbībām.

Nodarbību laiku mēs saskaņojam pēc vajadzības. Piesakies, rakstot: liva@happydance.lv vai zvanot Līvai – 29388148, vai šeit.

Intervija Līgavām.lv ar Līvu par kāzu dejas veidošanu šeit.

Vairāk par dejām pārī un kā tās ietekmē attiecības, vari lasīt skolotājas Līvas blogā: livaornicane.wordpress.com.

PIESAKIES!