Kāzu deja

Kāzu dejas var būt ļoti dažādas: sākot no klasiskas vai modernas valša versijas, jautrā lindihopa un čarlstona, līdz sapņainai un izjustai laikmetīgajai vai džeza dejai, kā arī pārsteidzoša ēnu deja! Svarīgākais – tā ir JŪSU deja – tā atbilst Jūsu stilam, prasmēm, sajūtām un stāstam. Pieredzei nav nozīmes – ar studijas vadītājas Līvas palīdzību skaisti izdejot savu kopīgo stāstu varēs ikviens.

Piedāvājam palīdzību Jūsu pirmās dejas veidošanai no A līdz Z:

– palīdzība mūzikas un dejas stila izvēlē
– horeogrāfijas veidošana
– dejas apmācība
– iekšējā dejotāja atrašana
– pāra deju kontakta stiprināšana
– praktiski dejas padomi

Gan pati kāzu deja, gan tās gatavošanas process Jums var būt īpašs un brīnišķīgs piedzīvojums. Lai to pilnībā izbaudītu, iesakām dejas gatavošanu sākt laicīgi – vismaz 2 mēnešus pirms kāzu datuma. Dejas gatavošanas periods var variēt, atkarībā no izvēlētās dejas, pāra iepriekšējās dejošanas pieredzes, treniņu biežuma un iespējas trenēties arī patstāvīgi.

Viena nodarbība ilgst 60 min un maksā 25 EUR. Vairāk info un pieteikšanās, sazinoties ar Līvu: T – 371 29388148, E – liva@happydance.lv.

Ja kāzas paredzētas vasarā, iesakām izmēģināt dažādus pāru deju stilus un jau laicīgi sadejoties mūsu grupu nodarbībās pāriem. Pēc tam dažās privātstundās varēsim jau vieglāk un ātrāk sagatavot Jūsu pirmo deju. 🙂