Dejas bērniem

9. janvārī sākam 2019. gada pavasara deju sezonu, piedāvājot īpašu programmu bērniem. Tā ir izveidota, lai iemācītu bērnam ne vien pareizu dejas tehniku, bet tik ļoti daudz vairāk. Šīs nodarbības vada Amanda (par viņu sīkāk varat izlasīt apakšā).

Jūsu bērns mācīsies:
– angļu valodu
– baleta dejas pamatus
– komandas darbu
– uzstāšanās prasmes
– muzikalitāti, mākslinieciskumu
– pašizpausmi caur deju

Programma ir paredzēta bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem un iekļauj arī jautrās kostīmu dienas, ievadmācību dejas vēsturē, “dejo ar savu draugu” dienu un vairāk! Sīkāka informācija par programmu: Balets un Džezs.

Nodarbības notiek trešdienās:

Balets_ 17:30 līdz 18:15
Džezs_ 18:30 līdz 19:15

Apvienojiet šīs nodarbības, lai divkāršotu jautrību (un iegūtu atlaidi), un vērojiet, kā Jūsu dejotājs gada laikā attīstās!

1 nodarbība – 35 Eur/Mēn.
2 nodarbības – 55 Eur/Mēn.

Lai uzzinātu vairāk rakstiet mums Facebook vai jautājiet Amandai – T: +371 28277641, E: amanda.banister.fl@gmail.com.

Nodarbības notiek: Miera ielā 64 (ieeja no Mēness ielas). Pieejama apsargāta bezmaksas auto stāvvieta pagalmā.

*** Amanda ir dzimusi un augusi ASV, un dejo baletu no 6 gadu vecuma. 16 gados viņa sāka apgūt laikmētīgās un mūsdienu dejas. 2013. gadā viņa pabeidza Dienvidu Metodistu universitāti ar bakalaura grādu dejā (ar papildus grādu antropoloģijā), ko viņa izmantoja arī, lai mācītu deju bērniem un pusaudžiem Teksasā. Tad 2016. gadā Amanda pārcēlās uz Latviju – vietu, kuru bija paspējusi iemīlēt- un pasniedz dejas Happy Dance Studio. Viņai patīk strādāt ar bērniem un patīk iedvesmot iesācējus ar dejas skaistumu. Deju nodarbībām Amanda pieiet ar visaptverošu skatījumu – šis mākslas veids var iemācīt daudz vairāk kā tikai dejas.***